RTLS Çalışanların Güvenliğini Sağlar - Madencilik Sektörü
Madencilik sektöründe yaşanan sorunların başında çalışan elemanların güvenliği gelmektedir.

Palet Takip Otomasyonu
Paletlere takılan tagler sayesinde, paletin üzerinde hangi ürünlerin olduğu, bu paletin depoya hangi tarih ve saatte girdiği ve deponun hangi bölgesine yerleştiği veriler zahmetsizce takip edilebilmektedir.

RFID ile Kütüphane Otomasyonu
Bu teknoloji ile kitap ve diğer materyallerin ödünç verme - iade - süre uzatımı, envanter sayımı, hatalı yerleştirilmiş olanların tespiti işlemleri kısa sürede yapılabilir.

RFID ile Taşıma Kabı ve Üretim Takibi
Eğer üretim belli bir hat üzerinde ilerlemiyorsa bu kez de ürünleri farklı üretim aşamaları arasında taşıyan forkliftlere yerleştirilen RFID okuyucular ile üretimin durumu takip edilir.

RFID ile Stok Takibi
Stok Takibindeki en büyük sıkıntı fiili stok ile bilgisayarda kayıtlı stokun birbirini tutmamasıdır.

RTLS ile Gözünüz Dökümanlarınızın Üzerinde!
Geliştirilen RTLS eş zamanlı döküman takip yazılımlar ile dökümanlarınızın görünebilirliğini ve hareketlerini takip edebilir, istenmeyen personelin dokümanlara erişimini sınırlayabilirsiniz.

RFID ile Deponuzun Kontrolü Sizde Olsun Zamanınız Size Kalsın
RFID teknolojisi kullanılarak çok büyük depoların içerisindeki ürünlerin giriş çıkışlarıda otomatik olarak çok kısa bir sürede denetleyebilirsiniz. Yurt dışında WallMart gibi çok büyük perakende tedarikçileri depolarında bu sistemi kullanmaktadır.

RFID ile Mağazanızın Kontrolü Ellerinizde
Mağazanıza depodan hangi ürünler geldi ? Ne kadarı satıldı, şu anda ne kadarı reyonlarınızda? RFID ile mağazanızı takip etmek ve ürünlerinizin güvenliğini sağlamak hayal edemeyeceğiniz kadar kolay ve hızlı.