Wipelot Sosyal Mesafe Sistemi Geliştirdi
Wipelot Endüstriyel IoT ve RTLS sistemleri, COVID - 19 pandemisine karşı sosyal mesafe kurallarına uygun güvenli ve izole bir çalışma ortamı oluşturmanıza katkı sağlar.

RFID Roke'n Coke da!
Sosyal medya pazarlama yöntemlerinin her gün yeni uygulamalarıyla karşımıza çıkıyor. Bilgi teknolojilerinde kullanılan uygulamalarla Facebook uygulamalarının birleşmesi sonucunda oldukça başarılı pazarlama çalışmaları ortaya çıkmaktadır.

RTLS : Otel ve Sosyal Tesis Çözümleri
Otel ve Sosyal Tesis çözümlerinde alan içerisinde dolaşımına kılavuzluk etmek, insan ve malzeme konum takibinde bulunmak, özellikle konuk eğilimlerinin algılanarak kişiye özel hizmet geliştirme ve verimliliği arttırma imkanı sunmak amaçlanmıştır.

RTLS : Sağlık Sektörü Varlık Takibi
Hastanelerin varoluş amacı hastalara bakmaktır. Acil durumlar, operasyonlar, ameliyatlar, teşhis ve istişarelerin kaosu ortasında en kaliteli bakımı sunmaya çalışırlar. Sunduğunuz bakım, uzmanlık ve profesyonellik, muhtemelen size yardım edemeyeceğimiz konulardır. Fakat bunların dışında her şey için bir RFID çözümümüz var.

RTLS : Fuar Sergi Takip
Fuar, Sergi ve Kongre Merkezlerinde katılımcıların alan içerisinde dolaşımına kılavuzluk etmek, alan içerisinde insan ve malzeme konum takibinde bulunmak, katılımcı ve fuar yönetimine bilgilendirme ve raporlama hizmeti vermek amaçlanmıştır.

Kargo , Bagaj Yönetimi
RFID teknolojisini halihazırda kullanılmakta olan barkod sistemlerine alternatif olacak şekilde müşterilerinin stok takip sistemlerinde operasyon planlama, dağıtım kontrolü ve güvenliği, taşımacılık planlaması ve bagaj teslim/iade kontrolü alanlarında kullanarak verimliliği arttırmaktadır.

Araç Kimliklendirme, Takip ve Park Sistemi Çözümleri
Çözüm kendi içinde gelişebilen ve öğrenebilen yapısıyla, asıl işlevinin arka planında gerçekleştirdiği geniş işlem modül opsiyonları ile kurumsal verimliliği, kaliteyi ve güvenilirliği arttırıcı servisler sağlamaktadır.